Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Lipówki - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Coniew

Coniew(Lipówki + 24 km)

450 000 zł3 024 m² 148,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość położona w świetnej lokalizacji bezpośrednio przy drodze krajowej nr 79. Ogromny potencjał na obiekt usługowo/handlowy ze względu na świetną ekspozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Trąbki

Trąbki(Lipówki + 3 km)

230 000 zł2 900 m² 79,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Trąbkach Twój idealny grunt pod inwestycję! Na sprzedaż prostokątna, płaska działka o wymiarach 15 m x 149 m z dostępem do drogi publicznej w miejscowości Trąbki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Góra Kalwaria

Góra Kalwaria(Lipówki + 24 km)

245 000 zł2 800 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z własnym lasem położona w miejscowości Linin w gminie Góra Kalwaria. Nieruchomość o powierzchni 2800 m2 i dobrych parametrach: 30x94, ogrodzona. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł7 913 m² 36,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malownicza działka siedliskowa 7913 m | Gocław, gm. Pilawa | Możliwość dokupienia lasu Na sprzedaż pięknie położona działka o powierzchni 7913 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Wola Karczewska

Wola Karczewska(Lipówki + 22 km)

1 832 000 zł12 794 m² 143,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowo-inwestycyjna 12 794 m z wz na budowę hali magazynowo-usługowo-produkcyjnej z częścią socjalno-biurową przy ul. Gabriela Narutowicza w Woli Karczewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Grzebowilk

Grzebowilk(Lipówki + 18 km)

99 000 zł855 m² 115,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w rozsądnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnych nowo wydzielanych działek budowlanych, położonych w spokojnej i malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Dworska

Rzakta(Lipówki + 21 km)

99 000 zł1 184 m² 83,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny o powierzchni 1184m2 za cenę 99000zł, położona w miejscowości Rzakta gmina Wiązowna powiat otwocki. W okolicy pola.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Zamienie

Zamienie(Lipówki + 22 km)

399 000 zł2 400 m² 166,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ogłoszenie o sprzedaży działki budowlanej z domem do remontu, miejscowość Zamienie gmina Mińsk Mazowiecki. Na sprzedaż działka budowlana z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Goźlin Górny

Goźlin Górny(Lipówki + 18 km)

280 000 zł7 700 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu działkę o przeznaczeniu mieszkaniowym o pow. 7700 m2. Położona w gm. Wilga, przy drodze 801 Warszawa - Puławy. Wymiary to ok. 30m x 292m x 15m x 90m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Trawniki

Trawniki(Lipówki + 11 km)

150 000 zł4 230 m² 35,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka przemysłowa o powierzchni 4230m2 - Trawniki, działka oznaczona w Miejscowym Planie symbolem -"p"- produkcja, a także składy materiałowe, bazy. Wymiary działki: około 32 m X.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lipówki

Lipówki,mazowieckie

56 000 zł800 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona w miejscowości Lipówki gmina Pilawa o pow. 800m2 z warunkami zabudowy na dom jednordzinny wolnostojący.~W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa. Trasa S17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Graniczna

Lipówki,mazowieckie

45 000 zł1 500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Lipówkach położoną przy ul. Granicznej o powierzchni 1500m tj. (1285m2 pod zabudowę + 215m2 udziału w drodze), z wydanymi warunkami zabudowy, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lipówki

Lipówki,mazowieckie

2 500 000 zł11 000 m² 227,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka odrolniona 11 000 m 2 ,położona 50 km od Warszawy na trasie Warszawa-Lublin, w m. Lipówki gm .Pilawa. Budynek mieszkalny 311 m2 z całą ingrastrukturą wewnętrzną do.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij